COFFEE JEANS

Тот кто занимается обжариванием кофе, должен делать свое дело не только со всем большим  знанием и умением, но с любовью и преданностью…

Телефоны

+380 44 405 64 62
+380 67 506 08 42

 
Наш

Магазин

Coffee Jeans / Магазин

Обираєте, яку купити каву? Допоможемо зробити вибір!

   Сьогодні складно уявити початок дня без чашки улюбленого напою, який подарує яскравий настрій та бадьористь. Щоб купити каву не достатньо лише обрати сорт арабіку чи робусту, варто більш детально вивчити допоміжні параметри. Важливо знати країну імпортера, ступінь обсмаження кави та процентну складову кожного сорту. Важливу роль відіграє термін зберігання зерен, не дотримання котрого знищує корисні властивості улюбленого напою. Справжня кава, купити яку реально без загрози здоров’ю, зберігається 3-6 місяців! Уважно вивчайте упаковку.

   Тому враховуйте і ретельно вивчайте інформацію щоб купити каву, при готуванні якого дотримуються технологій, стерильності та часу обсмаження. Це гарантія того, що компанія закуповує зелені зерна плантаційного виду. У розумінні споживачів зерна коричневого кольору вже означають готовність кави до вживання, але це не так. Тільки витримані зерна, що пройшли дегазацію та насичення киснем, розфасовані на 21 день помолу, безпечні для вживання. Така кава, ціна якої відповідає зазначеним параметрам, насправді розкриває аромат, заряджає бадьорістю на цілий день і не завдають шкоди організму.

   Компанія Coffee Jeans пропонує кожному клієнту купити натуральну каву, без консервантів і домішок. Приготований напій за рецептом професійних кавових сомельє з тонким смаком, розкриті та насичені кавові зерна в цілісному і молотом вигляді доставлять задоволення чашка за чашкою, подарують затишок і тепло. Щоб обрати якісну продукцію, ретельно вивчайте картку товару на сайті. Кава, ціна якої залежить від країни імпортера та сорту, задовольнить смаки кожного шанувальника.

Телефонуйте вже сьогодні та замовляйте каву!