COFFEE JEANS

Тот кто занимается обжариванием кофе, должен делать свое дело не только со всем большим  знанием и умением, но с любовью и преданностью…

Телефоны

+380 44 405 64 62
+380 67 506 08 42

 

Кава від “Couture”

Coffee Jeans / Кава від “Couture”

У Coffe Jeans ми знаємо, що хороша кава-це як хороший костюм, його можна “зшити” лише під замовлення, індивідуально. Тому в нашій майстерні з’явився справжній кавовий кутюр’є-Ольга.

З трепетом і увагою вона вислухає всі твої побажання, “зніме мірки” твого смаку і зрозуміє твій настрій. У Ольги великий досвід роботи з кавовими зернами, вона знає, як наситити їх потрібними відтінками. Також вона може обсмажити каву з принесеного тобою “матеріалу”.

В результаті ти отримаєш кавові зерна на піку свого смаку, а також гарантію свіжості і натуральності напою.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

1

ВИБІР СОРТУ КАВА

Ви вибираєте зерна кави

2

Обсмаження зерен КАВИ

Ми проводимо обсмажування зерен кави.

3

ДОСТАВКА ДОЗРІЛОЇ КАВИ

Доставимо обсмажену і готову до вживання каву.

Яка елітна кава найбільш популярна та якісна? Давайте дізнаймось.

     Нажаль склалася помилкова думка рекламою та різноманіттям вибору, що елітна кава це обов’язково італійська. Але це не вірно. Щоб купити елітну каву, відкиньте брендову назву, яскраву упаковку та обирайте лише за якістю.

     Елітна кава це ознака аристократичного стилю і вишуканого смаку. Це можливість тонко відчути ступінь прожарювання, розбиратися у виробниках та визначити сорт за зовнішнім виглядом, щоб отримувати користь і насолоду в кожній чашці улюбленого напою. Купити елітну каву рекомендуємо в перевірених спеціалізованих магазинах, де дотримуються строгі технології відбору, техніки готування та умовах зберігання.

     Хто знає, що визнаний еталон смаку кави вирощують в Ємені і на Кубі? Жаркий постійний клімат і вологе повітря позитивно впливають на повноцінне дозрівання зерен. Збирається таку каву в строгий встановлений період, відбирається і експортується. Привезений з Танзанії, Гватемали і Ефіопії елітний кави купити в мережевому супермаркеті не вийде.

     Інтернет-магазин Coffee Jeans знається на якості кави, закуповує тільки зелені сорти плантаційного виду, особисто відбираємо та дегустуємо перед закупівлею. Розкрита і деталізована кавова карта допоможе вибрати і купити елітну каву по вимогам та смаковим побажанням кожного покупця. А професійні кавові сомельє розкажуть тонкощі та цікаві факти про напій. Звертайтесь все сьогодні!

ЗАМОВТЕ ПОСЛУГУ ОБСМАЖЕННЯ ЗЕРЕН КАВИ

""
1
Ім'якак к вам обращаться
Номер Телефонукак с вами связаться
Дата Доставкикогда вам доставить кофе
Додаткові Послуги
Previous
Next