COFFEE JEANS

Тот кто занимается обжариванием кофе, должен делать свое дело не только со всем большим  знанием и умением, но с любовью и преданностью…

Телефоны

+380 44 405 64 62
+380 67 506 08 42

Наша Кава

підбір сорту і смаку під ваш запит

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОБСМАЖЕННЯ ЗЕРЕН КАВИ

Читати Далі
затишне місце з високоякісним сервісом

КАВ’ЯРНЯ COFFEEJEANS

Читати Далі

Не можете обрати якісний інтернет-магазин кави? Допоможемо прийняти рішення!

   Кава це продукт, який займає окремий прилавок, а то і відділ у супермаркеті. Перед тим як зробити вибір, покупець оцінює вартість, сортовий склад, країну виробника та ступінь обсмаження, рівень кислинки та інші параметри. Продавець-консультант навряд чи відповість на кожне питання, тому рекомендуємо купити каву в  інтернет-магазині, де на кожній сторінці описані особливості та сорт конкретної партії, спосіб приготування відповідає. Крім цього, там працюють експерти кавовій області, які готові за першим дзвінком дати консультацію і відповісти на кожен питання, що цікавить замовника. А як приємно отримати доставку до дверей та іменну упаковку!

   Мережеві магазини налаштовані працювати з виробниками кави для мас-маркету. Навіщо купувати елітні сорти, коли є ризик це не продати? І тут інтернет магазин кави виручає, адже репутація і статус зобов’язує відповідати ім’ям перед покупцями і ретельно відбирати тільки перевірені сорти кави.

Вибираємо у кого замовляти

   Отже, перед тим як обрати де купити каву в інтернет-магазині, вивчіть асортимент закупленого товару. Не ставте кількість товару в пріоритет. Натомість перевірте, щоб детально заповнювалася картка товару – сторінка, на якій розміщений обраний вами сорт. В карту товару входить інформація про країну-виробника, імпортера, про вигляді отриманого зерна, ступінь обсмаження, склад і обов’язково терміну придатності.

   Звертаючись в інтернет магазин кави, замовник отримує товар з перших рук, без посередників у вигляді супермаркетів, без переплати за брендову торгову марку і упаковку. Тільки натуральні зерна в сухому або свіжомеленому вигляді. Запевняємо, жоден виробник не вкаже дієвий термін придатності. Відкриємо таємницю, натуральна мелена або свіжообжарена кава без шкоди для організму людини зберігається тільки 3-6 місяців, після чого навіть у вакуумній упаковці виділяються отруйні смоли, які завдають непоправної шкоди організму, втрачаючи корисні властивості. Тільки інтернет магазин кави відстежує і дотримується цього стандарту, адже на кону репутація. Розкриваються кавові зерна на 21 день після смаження, пройшовши дегазацію і насичення киснем. І далі фасуються і пакуються. Давайте подумаємо, яка відома торгова марка захоче відстежувати цей період? Саме тому купити каву радимо в інтернет магазині Coffee Jeans.

   Тільки навчені експерти, з тонким смаком і досвідом обсмажування свіжих зерен підберуть напій під смак і уподобання кожного клієнта. Особисто обсмажуємо зерна в спеціальному апараті, зберігаємо тільки в чистому, сухому і провітрюваному приміщенні, який проходить три етапи очищення. Після тестування пакуємо і розвозимо клієнтам. Інтернет магазин кави це якість та відповідальність перед кожним замовником.

Телефонуйте вже сьогодні, отримаєте першу консультацію і запис на професійну дегустацію кави!